Arama sonuçlarınız

Semt Rehberi

üzerinde Ocak 23, 2019
| 0

Başak Şehir

Başakşehir’i seviyorsanız ve lüks bir evde yaşamak istiyorsanız, Başak Şehir hayalinizi gerçekleştirmek için mükemmel bir seçenek olacaktır. Başak Şehir, ailenizle birlikte oldukça modern bir yaşamın tadını çıkarabileceğiniz Başakşehir’in merkezinde yer almaktadır. Projemiz, okullar, hastaneler, üniversiteler, parklar ve alışveriş merkezleri gibi yüksek kalitedeki kamu ve özel kuruluşlarla çevrilidir; bu nedenle Başak Şehir hayatınızı daha kolay ve daha rahat hale getirerek her zaman hayal ettiğiniz prestijli bir yaşamın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Neighborhood guide

Ayrıca, bir yatırımcıysanız ve bir ev sahibi olmak istiyorsanız, evlerin yanında, Başak Şehri sokak dükkanları var; metroya 250 metre mesafede yer alan ve otobüs istasyonunun karşısında konumlanan bu proje, size projelerinizi yüksek standartlara göre yürütme fırsatı tanıyan, sizin için uygun bir iş ortamı sağlar. Başak Şehir, 2+1’den 4+1’e kadar çeşitli lüks daire seçenekleri sunduğumuz ailelerin tüm ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilir. Örneğin, 4 çocuktan oluşan geniş bir aileniz varsa, 4+1 daire planı sizin ve aileniz için çok uygun olabilir, bir çocuk sahibi bir çiftseniz, o zaman 2+1 veya 3 + 1 daire ihtiyaçlarınız için mükemmel bir karar olabilir.
Başak Şehri’nden ailenizle alışveriş yaparak harika vakit geçirebileceğiniz veya bir kafede arkadaşlarınızla birlikte bir fincan kahvenin tadını çıkarabileceğiniz Olimpa Alışveriş Merkezi bulunmaktadır ve oldukça yakındır. Buna ek olarak, dairenize yakın, Türkiye’nin en büyük botanik parkı vardır, bu da iş yerinizde yoğun çalıştıktan sonra dinlenmeniz için iyi bir seçim olabilir, çocuklarınızla birlikte günlük seslerden uzakta biraz zaman geçirmeniz için iyi bir seçimdir. Ayrıca, Başak Şehri’ne yakın Sağlık Kent (Heath City) ve şehir hastanesi (Şehir Hastanesi) olarak adlandırılan iki önemli sağlık tesisi bulunmaktadır, böylece ailenizin yüksek kalitede sağlık hizmeti alabilmesini sağlayabilirsiniz.
Başak Şehri’ni bu denli çekici bir proje yapan bir başka avantajı ise, çok önemli toplu taşıma araçları ile çevrili eşsiz konumudur. Projemiz Türkiye’nin en büyük havalimanı olacak olan İstanbul Havalimanı’na 30 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise yaklaşık 22 dakika sürüyor, Metro ise sadece 250 adım uzaklıkta.
Son olarak, Başak Şehri’ne bağlanan tüm bu avantajlar size lüks hizmetlerle prestijli bir yaşam sağlayabilir; Başak Şehri sie ailenizle birlikte mutlu ve konforlu bir şekilde yaşayabileceğiniz güvenli bir yer vaat ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • İletişime Geçin

    İletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun


    Yeni-Captcha


  • gelişmiş Arama

    0 ₺ için 2.500.000 ₺

  • Bizim Listeleri

Listeleri Karşılaştır

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com