gelişmiş Arama
gelişmiş Arama

0 ₺ için 2.500.000 ₺

bulduk 0 Sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Nevita Tam Vatandaşlık Hizmetleri

üzerinde Şubat 3, 2020
| 0

Nevita Tam Vatandaşlık Hizmetleri

Nevita olarak müşterilerimize eksiksiz hizmet sunma stratejisini göz önünde bulundurarak, artık Türk Vatandaşlığına ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Nevita olarak halihazırda Türk Devleti tarafından garanti edilen ve vatandaşlık başvurusu için uygun gayrimenkul projeleri geliştirmekteyiz, ayrıca vatandaşlık başvuru süreci için gerekli tüm danışmanlık hizmetlerini de sunmaktayız.

Projelerimizden herhangi birinden mülk alımı gerçekleştiğinde, vatandaşlık başvurusu için tüm danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, taraflarca yapılan tüm mülk değerlendirmesini de müşterilerimize sağlamaktayız. Ayrıca müşteri Türk pasaportunu alana kadar da başvuru sürecini takip ediyoruz. Bu yazıda, gayrimenkul yatırımıyla, Türk vatandaşlığına başvurmak isteyen müşterilerimize sunduğumuz tüm başvuru aşamalarını ve hizmetlerini ele alacağız.

Türk Vatandaşlığının gayrimenkul yatırımı yoluyla elde edilmesi, birçok gayrimenkul yatırımcısı için amaçtır. Ancak gayrimenkul yatırımı ile vatandaşlığa başvurmanın bazı koşulları vardır ve başvuru sürecinin de farklı aşamaları vardır. Bu ana koşullardan biri, mülk değerinin en az 250.000$ olması gerektiğidir.

 

Nevita olarak Türk vatandaşlığına uygun ve Türk hükümeti tarafından garanti edilen projeler geliştirmekteyiz. Müşterimiz İstanbul’daki projelerimizden herhangi birinden mülk seçtikten sonra, bu mülke yatırım yaparak vatandaşlığa başvurabileceğinden emin olmak için müşterilerimize devlet partilerinden mülk fiyat değerlendirmesi sağlamaktayız.

Mülkü satın aldıktan sonra müşteri için sağlık sigortası işlemlerine başlanmaktadır. Göç bakanlığından bir randevu aldıktan sonra müşterimiz Türkiye’de yatırımcı kalma iznini alana kadar da bu süreci takip etmekteyiz.

Yatırımcı kalma iznini aldıktan sonra müşteri ve ailesi (eşi ve 18 yaşından küçük çocukları) için vatandaşlık başvurusu yapılmaktadır. Gerekli tüm belgeler hazırlandıktan sonra, Türk Vatandaşlığına başvurmak için sivil kayıt bürosundan randevu alınır. Ardından avukatlarımız, müşteri Türk pasaportunu alana kadar davayı takip eder.

Şirketimiz avukatlık ücretlerine ek olarak ücretsiz danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Müşteri pulları, çevirileri ve gerekli evrak ücretlerini ödemektedir.

Türk Vatandaşlığı için başvuru süreci birkaç hafta sürmektedir ve Türk pasaportunun alınması ise başvuru tarihinden itibaren yaklaşık iki ay kadardır. Devlet, Türkiye’deki gayrimenkul yatırımcılarının sayısını artırmak adına Türk vatandaşlığını alma süresini azaltmayı planlamaktadır.

Nevita olarak müşterilerimize hizmet etmekten ve onlara en verimli hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Nevita sayesinde mülkünüzü kolayca seçebilir ve mülk satın almak, vatandaşlık başvurusu ve Türk pasaportu almak gibi gerekli tüm prosedürleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • İletişime Geçin

    İletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun


    Yeni-Captcha


  • gelişmiş Arama

    0 ₺ için 2.500.000 ₺

  • Bizim Listeleri

Listeleri Karşılaştır

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com