yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
Aramak...
Hiçbir sonuç bulamadık
haritayı aç
Görünüm Yol Haritası Uydu melez Arazi Benim konumum Tam ekran Önceki Sonraki
gelişmiş Arama
gelişmiş Arama

0 ₺ için 2.500.000 ₺

bulduk 0 Sonuçlar
Arama sonuçlarınız

İstanbul’un Cenneti Bahçeşehir

üzerinde Ocak 3, 2020
| 0

Güzelliğin üstünde ve ötesinde

Gerçek olamayacak kadar güzel olan bazı yerler vardır, renkli yaşamıyla, yeşilliğiyle ve görünüşüyle mutlu manzaralar hayal etmeniz için yeterli…

Her zaman istediğiniz standartlara uygun bir yer hayal edin

İşte orası İstanbul’un cenneti olan Bahçeşehir!

“Bahçeşehir, kalkınma aşamasında kent planlamasına daha fazla önem veren seçkin bir alan. Bahçeşehir, daha yüksek yaşam tarzı ve yatırım fırsatları arayan yatırımcıların ve ev alıcılarının her zaman seçtiği yeni modern alan olarak bilinmektedir.

Bahçeşehir, İstanbul’un Avrupa yakasında en çok arzu edilen ilçelerden biri haline geldi, Bahçeşehir Türkçe de “bahçe şehri” anlamına gelmektedir, bölge yeşil alanlar, parklar ve lüks daireler ve villa projeleri ile iyi gelişti.

Bahçeşehir sadece 24 yaşındadır, bu nedenle bölge yeni ve zariftir, ayrıca Bahçeşehir altyapı ve hizmetler açısından çok iyi planlanmıştır, yollar geniş, temiz ve iyi organize edilmiştir, ayrıca Bahçeşehir’de Akbatı AVM ve bölge sakinleri için gerekli tüm arzularını karşılayacak büyük göl parkı yer almaktadır.

Bahçeşehir’deki mülk, eski şehir merkezine kıyasla çok iyi fiyatlarla aileler için güvenli ve uygun olan olağanüstü bir yaşam tarzına erişmenizi sağlamaktadır.

 

Bahçeşehir nerededir?

Yaşamak veya yatırım yapmak için bir alan ararken iki ana hususu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir, ilk husus ana karayollarına olan uzaklığı ve bir diğer husus ise çevredeki alanlara kıyasla alanın ne kadar umut vadettiğidir. Bahçeşehir İstanbul’un Avrupa yakasının batı bölgesinde yer almaktadır. Başakşehir bölgesine yakındır ve İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarını birleştirmesinin yanı sıra İstanbul’un tüm bölgelerini birbirine bağlayan E-80 karayolunun hemen yanında yer almaktadır.

Bahçeşehir bölgesi önemli yapılara ve yerlere yakındır, yeni İstanbul havaalanına 35 dakika, Karadeniz’i Marmara Denizi’ne bağlayacak olan yeni kanal İstanbul projesine 7 dakika, Taksim Meydanı’na 30 dakika ve Mall of İstanbul’a 15 dakika uzaklıktadır.

 

Bahçeşehir Bölgesinde Ulaşım:

Bahçeşehir bölgesinde yaşamanın çok popüler olmasının ana nedenlerinden biri, bu bölgede sağlanan güçlü ulaşım ağıdır. Bahçeşehir’de yaşıyorsanız, İstanbul’un hemen her yerine kolayca erişebilirsiniz. Bahçeşehir, İstanbul’daki en işek ve Avrupa ile Asya yakasını Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile bağlayan E-80 karayolu üzerinde konumlandırılmıştır.

İETT otobüs ağı, Bahçeşehir’i Yeni İstanbul Havalimanı, Bakırköye, Avcılara, Taksime, Başakşehire ve diğer birçok yere bağlar.

Aşağıda ki resimde gösterildiği gibi metro projesi de Bahçeşehir bölgesinden geçmektedir.Örneğin Mahmutbey metrosu, Essenyurt’u  Bahçeşehir ve diğer birçok bölgeden geçerek Bağcılar’daki Mahmutbey’e bağlayacak.

Bahçeşehir Bölgesi demografisi:

Genel olarak Bahçeşehir bölgesinde yaşayanların sosyal düzeyleri A ve B+ sınıfı arasındadır.

Bahçeşehir bölgesi iki aşamaya ayrılmıştır ve Bahçeşehir sakinlerinin toplam sayısı 72.692 kişidir. Bu nüfusun % 64’ünden fazlası ailelerden oluşmaktadır, bu da Bahçeşehir’in ailenizle yaşamak için ne kadar güvenli ve sakin olduğunun bir göstergesidir.

Bahçeşehir Göl Parkı, İstanbul’un gizli cenneti:

Bahçeşehir’in gizli cenneti olarak kabul edilen Bahçeşehir Gölet, 26.000 metrekarelik alanı ile Türkiye’nin ilk ve en büyük yapay gölü olarak kabul edilmektedir. Ramazan ayında çocuklar için tiyatrolar ve yarışlar düzenlenip, uzun yaz günlerinde ise konserler verilmesi gibi bölge sakinlerine çeşitli eğlenceli huzur veren aktiviteler sunmaktadır.

Bahçeşehir’e neden yatırım yapmalı?

Yukarıda bahsettiğimiz hususları göz önünde bulundurduğumuzda Bahçeşehir ev satin almak ve yatırımcılar için cazip hale gelmiştir.Bölge aylık olarak hükümet tarafından yapılan altyapı, ulaşım ve eğlence iyileştirme projelerinin yanı sıra yeni gelişmeler ve inşaat projeleri için büyük potansiyel arzetmektedir.

Bir gayrimenkul yatırım kuralı, yeni ama gelişmiş bölgelere yatırım yapmak zorundasınız, çünkü aşağıda gördüğümüz gibi bu bölgeler her zaman hükümetin gözetimi ve bakımı altındadır. Ayrıca yeni alanlardan daha yüksek yatırım getirisi elde ettikleri için aşağıda ki tabloda da görebileceğimiz gibi Bahçeşehir bölgesinde son dokuz yılı karşılaştıran fiyat eğrisini göstermektedir. Sürekli olarak her yıl m2 başına fiyat 1300 TL’den m2 başına 4300 TL’ye yükseldi, bu da mülk fiyatının 3 katına çıktığı anlamına gelmektedir.

 

Bahçeşehir hem yüksek yaşam tarzı hem de yüksek yatırım getirisi olan bir yer olarak görüyoruz. Bundan dolayı müşterilerimiz için en önemli yerlerden biri olarak gördüğümüz Bahçeşehir’i önermekteyiz.

Bahçeşehir yer alan Residence Inn Deluxia projemiz hakkında bilgi alın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • İletişime Geçin

    İletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun


    Yeni-Captcha


  • gelişmiş Arama

    0 ₺ için 2.500.000 ₺

  • Bizim Listeleri

Listeleri Karşılaştır

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com